Bugünlerde en çok sorulardan biri olan sorunsuz güçlü instagram hesap nasıl açılır? konusuna detaylı anlatacağım Facebook açma konusunda belirttiğimiz gibi sosyal medya platformları fake hesapları engellemek için bazen hesap açma noktasında sorunlar çıkarmaktadır. Bu her ne kadar fake hesaplar için bir önlem olsa da bazen gerçekten hesap açarken de bu sorunlar ile karşılaşabiliyor.

İnstagram hesap nasıl açılır? 2024 en son yapılan güncellemelerden sonra bu konuyu son güncellemeleri baz alarak detaylı anlattım.

İşte instagram hesap nasıl açılır?

Bu detaylı anlatımda PC üzerinde İnstagram hesap nasıl açılır anlatılmaktadır. Mobil üzerinde instagram hesap nasıl açılır ileriki konularda eklenecek ve detaylı olarak anlatılacaktır.

1.adım arama motorlarından instagram yazıp instagram.com web sitesine giriş yapıyoruz.

Neden arama motoru diye özellikle belirtiyorum!!! Bot fake hesap açan yazılımlar genelde direk instagram.com web sitesine giriş yaparlar. İnstagram sizi bot algılamaması için arama motorları üzerinden arama yaparak instagram web sitesine girmek ilk bot algısından kurtaracaktır.

2.adım web sitesine girdiğimizde Hesabın yok mu? Kaydol yazan yerden Kaydol linkini tıklıyoruz.

3.adım gelen ekran da mail adresi veya cep telefonu numaranızı, adınız soyadınızı yazıp, kullanıcı adı ve şifrenizi belirledikten sonra Kaydol butonunu tıklayın.

4. adımda doğum günü tarihinizi girmenizi istemektedir. İnstagram yaşınızı tespit edebilmesi için önemlidir. İnstagram 13 yaş altını hesapları sınırlandırmaktadır. Yanlış bilgi girdiğinizde ilerde hesabınız şikayet edildiğinde tarafınızdan kimlik bilgisi istendiğinde uyuşmadığı takdirde hesabınız sonsuza kadar kapalı kalabilir.

5.adım biz mail adresimiz ile kayıt olduk yine facebookta olduğu gibi gmail hesabı kullandık. İnstagram ve facebook gmail hesaplarına diğer maillerden daha çok güvenmektedir. Çünkü gmail hesabı açarkende google fake gmail adreslerini önlemek için çok fazla önlem almaya çalışmaktadır. Bu sebepten google önleminden geçen benden de biraz daha rahat hareket eder prensibi var gibi facebook ve instagram uygulamaları.

6. ve son adım mail adresimize iletilen kodu girdikten sonra ileri dediğimizde artık instagram hesabımız açılmış olacaktır.

 

 

artık instagram hesabımız hazır diğer konularda instagram profili nasıl doldurulur hakkında yazımız olacaktır. Yazı yayınlandığında buraya da linkini ekleyeceğim. Sorularınız için yorum bölümüne yazmanız yeterli olacaktır. Tüm yorumlar tek tek cevaplanmaktadır.